O firmie

Na zdjęciu siedziba główna firmy w Szczecinie przy ul. SantockiejHurtownia Papierosów KING powstała w roku 1994 w Szczecinie, gdzie do dnia dzisiejszego znajduje się nasza centrala.

Właścicielem firmy jest osoba fizyczna, co stanowi ewenement przy tak wysokim udziale w rynku tytoniowym.

Na chwilę obecną jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem artykułów tytoniowych. W roku 2007 zostały utworzone oddziały w Szczecinku, Gdyni i Poznaniu. Rok później otwarte zostały oddziały w Gubinie i Zielonej Górze. Planowane jest dalszy rozwój firmy w dużych miastach Polski a w przyszłości objęcie zasięgiem terytorialnym całego kraju.

Spełniając nasze wcześniejsze założenia a przede wszystkim Państwa oczekiwania otworzyliśmy nowe oddziały. W roku 2009 powstał oddział w Bydgoszczy. Rok później oddział w Wałczu W roku 2010 do Państwa dyspozycji został oddany nowo wybudowany budynek w Szczecinku gdzie mogę się Państwo zaopatrzyć we wszelkie artykuły spożywcze. Mamy również zaszczyt zaprosić do Państwa do nowo otwartej siedziby firmy mieszczącej się w Szczecinie na ulicy Świerczewska 68.

Nazdjęciu budynek hurtowni w SzczecinkuGłówną gałąź naszej dystrybucji stanowią papierosy. W swojej ofercie również posiadamy asortyment przekraczający liczbę 800 indeksów, w którego skład wchodzą między innymi: tytonie, karty pre paid, impulsowe produkty spożywcze itp.

Sprzedaż prowadzimy poprzez nasze oddziały, gdzie w zamówieniach pomagają specjaliści z zakresu sprzedaży, jak również za pośrednictwem przeszkolonych przedstawicieli, oraz vansellingu ( sprzedaż bezpośrednia z samochodu ). Dostawy do naszych klientów realizowane są w optymalnie krótkim czasie. Dostawa zawsze jest bezpłatna.